Про клініку

Ветеринарна клініка ANIMALIA на Сонячному працює з 2002 року. Починала свою роботу наша клініка з невеликого колективу двох однодумців, об'єднаних однією метою – лікувати, рятувати та допомагати тваринам!

За цей час з'явилася друга клініка (2004 р.), і третя (2015 р.) колектив виріс і налічує 16 дипломованих ветеринарних фахівців.Постійному вдосконаленню знань керівництво приділяє чимало часу зусиль і коштів. Не секрет, що ветеринарні лікарі, які працювали та набули досвіду в наших клініках, високо цінуються та працюють у багатьох ветеринарних клініках міста Дніпропетровська. Завдяки власне розробленому програмному забезпеченню наша клініка пропонує ветеринарне обслуговування Вашого вихованця від самого народження і протягом усього життя.

З нами ви ніколи не забудете про вакцинації, про профілактичні обробки та інший догляд за Вашою твариною.


Лікарі клініки постійно відвідують науково-практичні конференції з ветеринарії, які проводяться не тільки в нашій країні, а й за кордоном, тим самим маючи можливість бути в курсі останніх досягнень ветеринарної науки та з успіхом проводити їх на практиці.


Юридичні документи