akcia

Мяу! Сухой корм для кошек

Мяу! "Апетитна печінка"

image342Советуем обратить Ваше внимание на сухие корма для кошек Мяу! Производится корм в США. Мяу! - это корм для ежедневного питания котят и взрослых котов, который обладает великолепным вкусом и отличной усвояемостью. Корм для кошек Мяу! содержит небольшое количество магния и состоит из высококачественных натуральных ингредиентов, которые легко и мягко выводят комки шерсти из пищеварительного тракта кошек. Мяу! состоит из превосходной хрустящей смеси разнообразной формы с отличным ароматом, который так нравится кошкам. Данный корм для кошек на 100% полнорационный и сбалансированный, его не нужно совмещать с другим питанием.

Корм для кошек Мяу! имеет хорошие вкусовые качества и обеспечивает организм животного необходимыми питательными веществами, минералами и витаминами.

Корм "Мяу" виготовляється на високотехнологічному українському заводі «Кормотех», який сертифікований за системою ISO 22000 на безпеку харчових продуктів.
Збалансованість. Унікальність рецептур полягає у тому, що всі поживні речовини, що знаходяться в кормі є в необхідному співвідношенні з калорійностю раціону і у правильному співвідношенні один з одним, та з урахуванням географії та умов проживання кішок.
Фізіологічна адекватність. Рецептура кормів і норми годування розроблені з урахуванням особливостей організму тварин: вік, розмір, фізіологічний стан, активність.
Безпека. Корм проходить багаторівневу перевірку якості на всіх етапах розробки і виробництва. 
Харчове задоволення. Рецептура кормів розроблено таким чином, щоб задовольняти не тільки фізіологічні потреби організму, але і приносить тварині задоволення від прийому їжі. Ваша киця буде Вам вдячна за смачну і корисну їжу.

Склад: кукурудза, білково-мінеральний концентрат (м’ясо, субпродукти), рис, жир тваринний, кормова добавка для покращення апетиту (печінка гідролізована), мінеральний премікс, олія соняшникова, вітамінний премікс (в т.ч. таурин), дріжджі пивні, антиокислювач (термокс),  консервант (сорбат калію), барвник Е 124  

Кормова (поживна) цінність 100 г корму: білок-25%, жир-12%, зола-7%, клітковина-2%.  

Вміст вітамінів та мінералів: вітамін А-6000 МО/кг, вітамін D3-500 МО/кг, вітамін-Е 30 мг/кг, таурин-1000 мг/кг, магній -0.95 г/кг, мідь-12 мг/кг, цинк-120 мг/кг, кальцій-1%, фосфор-0,8%.

Енергетична цінність (калорійність) 100 г корму: 1451,8 кДж (347  ккал)

 

За консультацией обращаться по тел.:(099) 050-93-77; (068) 783-90-10; (099) 050-93-55; (068) 783-90-15

e-mail: mail@animalia.com.ua; info@animalia.com.ua